Pro zobrazení receptu klikněte na vybrané jídlo. Pro vygenerování nákupního seznamu klikněte na ikonku nákupního vozíčku pod tímto textem napravo. Další nápovědu a archiv víkendových jídelníčků pak naleznete níže na této stránce. Krásný víkend a dobrou chuť!

NOVINKA SKLADEM: Velká prázdninová bichle – 190 perfektních letních receptů – na doma, na výlet i na gril. Opět přes 400 stran vyladěné inspirace!
Ulovte si tu svou za nej cenu. Objednávejte zde. 🙂

Velikost porcí: Důležité je vnímat své tělo a jíst tak, abyste byli nasyceni z 80% a nepřejídali jste se.

Jídelníček předpokládá alespoň základní pohyb minimálně jednou denně a je chystaný s naším nejlepším vědomím a svědomím. Pokud pro vás pohyb z nějakého důvodu není možný, přizpůsobte tomu také velikost porcí (např. pro 4 osoby počítejte 3 porce).

Recepty použité v jídelníčku jsou z našeho blogu Kuchti.me – s chutí a humorem a některé občas mohou být z ukázek našich kuchařek. Celkem přes 250 ukázkových stránek si můžete zdarma stáhnout po přihlášení se* do svého účtu na stránce „Mé výhody“.

*To, že Vám od nás chodí každý čtvrtek nově vydané recepty neznamená, že zde máte vytvořený uživatelský účet. Pro přístup k u kázkám a dalším funkcím je nutné se nejprve zaregistrovat, je to zdarma.

Archiv – předešlé 4 vydané víkendové jídelníčky


Pro zobrazení archivu se .
Pokud ještě nemáte uživatelský účet vytvořený, můžete se zdarma zaregistrovat.


Jak pracovat s jídelníčkem?

Na úvodní straně s jídelníčkem klikněte na název jídla, které Vás zajímá a otevře se příslušný recept (občas to chvilku trvá) se vším potřebným. K návratu na jídelníček klikněte na zpět v prohlížeči nebo na název jídelníčku nad receptem.

I v receptu můžete nastvit počet porcí, které chcete uvařit. Viz předešlá otázka. Podle nastaveného počtu porcí se změní i veškeré poměry v receptu tak, aby vše fungovalo a jídlo bylo výborné 🙂
Nákupní seznam pro Váš potřebný počet porcí zobrazíte kliknutím na ikonu "nákupního vozíku" napravo nad jídelníčkem. Následně můžete v seznamu odškrtávat věci, které již máte nakoupené, případně si můžete seznam jednoduše vytisknout. (viz tlačítka dole pod seznamem)

Pozor! Nákupní seznam se neukládá - takže pokud stránku zavřete a znovu otevřete, opět budou v nákupním seznamu všechny položky nepoškrtané.
Myší najeďte na číslo vedle názvu receptu a znaménkem + můžete porce přidávat nebo znaménkem - odebírat. Podle nastaveného počtu porcí se změní i položky, které budou v nákupním seznamu.
Jednouše nastavíte počet porcí na 0 a ani v nákupním seznamu z těchto vynechaných receptů nebudou žádné ingredience.
Pokud děláte větší nákupy např. na celý týden, myslete na to, že čerstvé suroviny se mohou brzy kazit. Zpracujte je tedy co nejdříve popřípadě např. maso a pečivo hned po zakoupení zamražte, aby se daly použít za delší dobu.
V první řadě nám problém prosím zkuste co nejlépe popsat - buď na email jsme@vicnezkucharka.cz (printscreen toho, co Vám to dělá nám moc pomůže) nebo zde do chatu. Možná to vyřešíme obratem 🙂

A v druhé řadě - nelámejte nad námi vařečku. 🙂 Celý projekt ladíme, takže testování a první "porodní bolesti" k tomu patří. I proto je pro nás zpětná vazba od vás nesmírně důležitá.

Podrobnější nápovědu ke všem funkcím a vychytávkám pak najdete zde.

Zapomněl/a jste své heslo? Vyplňte prosím své uživatelské jméno nebo email, se kterým jste se registroval/a. Pošleme vám emailem odkaz k nastavení nového hesla.