Nápověda

Nejčastěji řešíte tyto 3 věci:

1) Jak si aktivovat svou novou kuchařku?

To je úplně jednoduché, pokud už jste si vytvořili uživatelský účet zde na webu, tak se přihlaste a jděte na stránku „Mé kuchařky(bez přihlášení tuto stránku nelze zobrazit), dále Vás to tam pak již navede. Pokud uživatelský účet ještě nemáte, nejprve se prosím zaregistrujte.

(S nákupem tištěné knihy ani s emailovým odběrem našich jídelníčků automaticky nevzniká uživatelský účet. Naopak při nákupu PDF verze členství vzniká automaticky při nákupu a i svou novou koupenou e-knihu budete mít automaticky aktivovanou i zde v členské sekci).

2) Jak si vytvořit vlastní jídelníček nebo nákupní seznam?

Nejprve si musíte uložit nějaké recepty do svých oblíbených – k tomu najdete tlačítko „Uložit do mých oblíbených“ v každém receptu (recepty zobrazíte buď přes vyhledávání zde nebo načtením QR kódu v knize u daného receptu).

A z těchto receptů si následně můžete vytvářet jak vlastní jídelníčky, tak si pro ně generovat nákupní seznamy – stačí rozkliknout na stránce „Mé oblíbené“ složku s uloženými recepty a vpravo nahoře kliknout na ikonku nákupního vozíčku.

Nebojte se si to pořádně vyzkoušet a osahat, jakmile se tu rozkoukáte, je to všechno hračka a otázka pár kliknutí. 🙂

3) Jak si změnit heslo?

Pro změnu hesla se prosím odhlaste. Pak klikněte v menu na „Přihlásit se“ a následně na „Zapomenuté heslo?“ Vyplňte email, se kterým se do členské sekce přihlašujete a potvrďte. Do pár minut Vám přijde na email odkaz pro nastavení nového hesla.

Zapomněl/a jste své heslo? Vyplňte prosím své uživatelské jméno nebo email, se kterým jste se registroval/a. Pošleme vám emailem odkaz k nastavení nového hesla.