Velká narozeninová soutěž o ceny za více než 100 000 Kč!

  • 19. 5. to totiž bude přesně 10 let od zveřejnění našeho úplně prvního receptu na blogu.
  • V květnu také oslavíme 1000 napsaných receptů.
  • A aby toho nebylo málo, tak to také bude 5 let, co spolupracujeme s firmou G21 Vitality. Právě od té se můžete těšit na hromadu krásných cen.

Soutěž je první ze 3 překvapení, která jsme si pro vás pří téhle desetileté příležitosti připravili. 🙂

Co tedy můžete vyhrát?

Naše aktuální favority, kteří i v naší kuchyni jsou denně v akci:

1) Slavíme 10 let, takže 10 z vás vyhraje výbornou multifunkční horkovzdušnou fritézu G21 Inovation (v hodnotě 3990 Kč).

Naší recenzi fritézy najdete zde, včetně slevového kódíčku. 😉 Není to zdaleka jen o supr hranolkách téměř bez oleje. Však to se tam dočtete.

Horkovzdušná fritéza G21 Inovation - fotka


2) Na dalších 5 šťastlivců čeká pánev G21 Prime 26 cm s poklicí a odnímatelnou rukojetí (v hodnotě 2990 Kč).

Naší recenzi těchto prémiových pánví můžete omkrnout tu.

Pánev G21 prime 26cm s odnímatelnou rukojetí


3) A dalších 5 výherců získá výkonný tyčový mixér Vital Stick Pro 1000W s foodprocesorem (v hodnotě 2690 Kč).

Tyčák jsme recenzovali před 5ti lety tady. Od té doby má své stálé místo na kuchyňské lince.

Tyčový mixér G21 Vitalstick pro 1000W s foodprocessorem


4) A také 50 + 50 nových Velkých polévkových bichlí! Naše novinka vychází koncem září a 50 z vás má nyní možnost jí získat zdarma a mezi úplně prvními. Proč tedy 50 + 50?

Protože stejně tak jako jsme rozdávali Svačinkové a Obědové bichle školám a školkám, které jste nominovali Vy, naši milí a věrní zákazníci, tak stejně tak budeme rozdávat Polévkové bichle – takže 50 z vás získá v rámci této narozeninové soutěže novou Polévkovou bichli pro sebe + pro školu či školku, kterou sami vyberete.

Jak soutěžit?

Je to úplně jednoduché, potřebujete splnit 2 podmínky:

  1. Být majitelem či majitelkou Svačinkové i Obědové bichle a mít je v členské sekci aktivované.
  2. Do 21. 6. 2023 nominovat dále ve formuláři Vámi vybranou školu či školku, které byste novou Polévkovou bichli chtěli koncem září darovat. Za každého budeme počítat jen 1 nominaci. Pokud formulář vyplníte víckrát, z losování budete vyřazeni.

To je vše. Žádné složitosti. A pak už jen potřebujete mít štěstí, aby 23. 6. náhodný generátor čísel vybral právě Váš email a jedna z cen je vaše.


Odpovědi bylo možné zasílat do 21. 6. 2023. Moc díky za Váš zájem. Určitě sledujte naše čtvrteční emaily, sociální sítě a i zprávy zde v členské sekci, ať příští soutěž nezmeškáte. 🙂

Seznam 50 nominovaných školek, které od nás (a od Vás) dostanou koncem září novou Velkou polévkovou bichli najdete zde. Je mezi nimi i ta Vaše?


Všechny výherce kontaktujeme do konce června emailem. Výhry od G21 budeme odesílat až se vrátíte z dovolených – koncem srpna. Polévkové bichle pak koncem září, jakmile je budeme mít hotové z tiskárny. 🙂

Držíme vám palce!

Další pravidla soutěže:
– Pořadatelem soutěže je firma Víc než kuchařka, s.r.o. (IČ: 09407481, detailněji viz kontakt).
– Pokud nám výherce nevyplní formulář s adresou, kam mu výhru máme zaslat do 10ti dnů od odeslání, o svou výhru přichází a my do 3 dnů vylosujeme náhradníka. (formulář budeme odesílat koncem srpna pro výherce od G21 a ke konci září pro výherce Polévkové bichle)
– Věk soutěžících musí být více než 18 let.
– Výhry zasíláme pouze v rámci ČR.
– Každý soutěžící dostane přiřazené číslo a losování výherců provede generátor náhodných čísel.
– Na výhru nevzniká právní nárok. Výherci nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění.
– Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a další osoby, které se jakýmkoli způsobem podílí na činnosti pořadatele, a dále osoby blízké osob vyloučených z účasti na soutěži tímto článkem Pravidel.
– Pořadatel si vyhrazuje právo změnit výhru v případě, že původní výhru nemůže výhercům dodat z důvodů, které není schopen pořadatel sám zcela ovlivnit.

Zapomněl/a jste své heslo? Vyplňte prosím své uživatelské jméno nebo email, se kterým jste se registroval/a. Pošleme vám emailem odkaz k nastavení nového hesla.