Doprava a platba

Doprava objednávek z našeho eshopu

Osobní odběr Bichle na jednom z více než 3800 míst v ČR!

K doručování balíčků používáme služeb Zásilkovny, protože s nimi máme skvělé zkušenosti a sami Zásilkovnu také rádi používáme pro naše objednávky z jiných eshopů.

Objednávky z HitHitu nebo z předprodeje odešleme do konce listopadu 2020.

Od 1. 12. 2020 pak objednávky odesíláme nejpozději následující den od objednání, balíček tak máte připravený k vyzvednutí ve Vámi vybrané Zásilkovně většinou do 48 hodin od objednání (před Vánoci může doručení trvat déle, dle kapacit Zásilkovny -> doporučujeme nenechávat objednávky na poslední chvíli).

Osobní odběr objednávek zatím není možný (ale možná časem bude – v Praze na Petřinách přímo u metra).

Covid-19 aktuálně: Zásilkovna hlásí, že 88% odběrových míst funguje! Situaci sledujeme a pokud by snad došlo k následnému uzavření místa, které jste si vybrali v objednávce, ozveme se Vám a domluvíme se na jiném výdejním místě. Není se čeho bát 🙂

 

Dostupné platební metody

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou (ihned)

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Zrychlený převod přes online bankovnictví (ihned)

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Standardní bankovní převod (1-2 dny)

Platba klasickým bankovním převodem. Od nás získáte platební údaje, číslo účtu a variabilní symbol. Prosím o pečlivé vyplnění variabilního symbolu v tomto případě, podle toho náš systém automaticky platby páruje s objednávkami. Případně můžete využít QR kód k platbě – díky tomu se Vám všechno potřebné předvyplní samo. 🙂

Kontakty Comgate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Kontakty Víc než kuchařka

E-mail: jsme@vicnezkucharka.cz
Další naše kontaktní údaje najdete zde.

Zapomněl/a jste své heslo? Vyplňte prosím své uživatelské jméno nebo email, se kterým jste se registroval/a. Pošleme vám emailem odkaz k nastavení nového hesla.