Doprava a platba

Doprava objednávek z našeho eshopu

Osobní odběr Bichle na jednom z více než 6500 míst v ČR!

K doručování balíčků používáme služeb Zásilkovny, protože s nimi máme skvělé zkušenosti a sami Zásilkovnu také rádi používáme pro naše objednávky z jiných eshopů. Můžete si vybrat mezi osobním vyzvednutím na jednom z více než 9000 výdejních míst Zásilkovny a doručením na Vaší adresu kurýrem – v tomto případě jde o službu „Zásilkovna domů“, kdy se o doručení na Vaší adresu postará kurýr Zásilkovny. V případě, že Vás na adrese nezastihne, nechá Vám balíček na nejbližším výdejním místě Zásilkovny.

Ať už vyberete jakékoli doručení, vždy budete mít aktuální info o Vašem balíčku a případně i čase doručení v emailu či v sms.

Doručení na výdejní místo Zásilkovny stojí 59 Kč (v případě výhodného balíčku obou knih je nyní zdarma)

Doručení na adresu je za 119 Kč.

Objednávky odesíláme každé úterý. Objednávky zaplacené v úterý do 11:00 stihneme odeslat ještě ten samý den.
_ _ _ _ _ _ _ _

Pokud byste na objednávku pospíchali kvůli termínu narozenin například, napište nám a uděláme co bude v našich silách, aby Vám kniha dorazila včas úterý neúterý.

Elektronickou variantu Bichle v PDF formátu Vám doručíme na email – dostanete odkaz, kde si budete moci svou kuchařku stáhnout.

Dostupné platební metody

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Při platbě z Apple zařízení je nově k dispozici také Apple pay.

 

Platební tlačítko (rychlý bankovní převod)

Okamžitá platba prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde jen potvrdíte už připravený platební příkaz.
Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba bankovním převodem

Platba klasickým bankovním převodem. Od nás získáte platební údaje, číslo účtu a variabilní symbol. Prosím o pečlivé vyplnění variabilního symbolu v tomto případě, podle toho náš systém automaticky platby páruje s objednávkami. Případně můžete využít QR kód k platbě – díky tomu se Vám všechno potřebné předvyplní samo. 🙂

Kontakty Comgate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Kontakty Víc než kuchařka

E-mail: jsme@vicnezkucharka.cz
Další naše kontaktní údaje najdete zde.

Zapomněl/a jste své heslo? Vyplňte prosím své uživatelské jméno nebo email, se kterým jste se registroval/a. Pošleme vám emailem odkaz k nastavení nového hesla.